Nissan Николаев Официальный дилер Nissan
(0512) 555-105

На новий Nissan Qashqai у Європі отримано 10 000 замовлень

Абсолютно новий кросовер Qashqai від Nissan лише починає з'являтися в дилерських центрах Європи, проте кількість замовлень на нього вже перевищила 10 000.

Вихід третього покоління легендарного кросовера Nissan анонсували в лютому, а вже сьогодні він починає надходити до дилерських центрів в усій Європі. Завдяки продуманій маркетинговій стратегії Nissan покупці мали змогу дізнатись більше про новий Qashqai у віртуальному форматі і ретельно дослідили його новітню платформу, інноваційні функції електрифікованого силового агрегату, а також оновлені системи комфорту та безпеки.

У новій версії збережено принципи, що лежали в основі концепції, дизайну та розробки двох попередніх поколінь Qashqai: вишуканий дизайн, комфорт салону та економічний силовий агрегат в поєднанні з високою якістю та враженнями від керування, властивими для автомобілів більш високого класу. Завдяки новій платформі Alliance CMF-C, що втілює передові розробки, інновації та технології, новий Qashqai знову підвищує планку в сегменті кросоверів, і покупці неодмінно віддадуть належне цим характеристикам, так само як і компактним розмірам, завдяки яким так легко курсувати міськими джунглями.

«Під час розмов із покупцями ми постійно чули, в якому захваті вони від поточного покоління Qashqai і як чекають на можливість випробувати нову модель. Деякі покупці приєднались до нас ще з першого покоління Qashqai, а отже, цього разу вони придбають свій третій, а то й четвертий Qashqai. Цей щирий знак підтримки свідчить, що Qashqai став невід'ємною частиною їхнього щоденного життя», говорить Ніколас Чанн (Nicolas Tschann), генеральний менеджер Nissan з кросоверів.

Як і в попередніх поколіннях, дизайн нового Qashqai розробляла команда Європейського дизайн-центру Nissan Design Europe, що базується в центрі Лондона (Велика Британія), а за проєктування відповідав технічний центр Nissan Technical Centre Europe, розміщений у Кренфілді, Бедфордшир (Велика Британія). Як і раніше, кросовер виробляють на сучасному заводі Nissan у Сандерленді, Тайн-енд-Вір (Велика Британія).

Перше покоління Qashqai почало випускатись у Європі у 2007 році, миттєво створивши цілий сегмент кросоверів. Покупці були в захваті від унікального поєднання міцної конструкції, підвищеної посадки водія, габаритів C-класу, а також від економічних силових агрегатів. Загалом у Європі було продано понад 3 мільйони Qashqai, і понад 5 мільйонів — у світі.

Новий Qashqai приводиться в рух 1,3-літровим бензиновим двигуном, оснащеним помірною гібридною системою, що сприяє підвищенню економічності автомобіля. 1,3-літровий двигун пропонується з двома варіантами потужності — 138 к.с. і 156 к.с., і оснащується 6-ступінчастою механічною коробкою передач або новою автоматичною Xtronic (лише з версією на 156 к.с.). Система помірного гібриду 12 В, яка представлена в новому Qashqai, забезпечує рівномірний розподіл крутного моменту, більш тривалу роботу системи «старт-стоп», швидкий перезапуск і гальмування накатом (лише у версії з Xtronic). Водночас система поліпшує паливну економічність та сприяє зниженню викидів CO2 (на 4 г/км менше).

Наступного року до лінійки силових агрегатів Qashqai додасться унікальна система e-POWER від Nissan. Система e-POWER складається з високопотужного акумулятора та силового агрегату, що поєднуються з бензиновим двигуном з найкращим у своєму класі перемінним коефіцієнтом стискання потужністю 154 к.с., електрогенератором, інвертором та електродвигуном потужністю 140 кВт того самого розміру та потужності, що й в електромобілях Nissan. У цьому унікальному рішенні зручне плавне лінійне прискорення, характерне для електромобілів, поєднується з відсутністю потреби в заряджанні.

Унікальність системи e-Power в тому, що бензиновий двигун використовується лише для вироблення електроенергії, а натомість колеса обертаються лише завдяки електродвигуну. Це означає, що двигун за будь-яких умов працює в оптимальному діапазоні, а отже, показники паливної економічності та викидів CO2 значно перевищують аналогічні показники звичайного двигуна внутрішнього згоряння.

Новий Qashqai оснащений системою допомоги водію ProPILOT нового покоління, що забезпечує надійну підтримку водія в ширшому діапазоні ситуацій. Інтуїтивно зрозуміла система ProPILOT з функцією Navi-link призначена для зниження втоми та стресу під час руху (доступна лише у версіях з коробкою передач Xtronic).

Окрім вдосконалених технологій допомоги водію, водій та пасажири зможуть відчути переваги збільшеного розміру салону та багажного відділення, а також поліпшеного інтер'єру, що втілюється у сидіннях з функцією масажу, проєкційному дисплеї водія, інноваційному сенсорному екрані та цифровому TFT-екрані мультимедійної системи з можливістю налаштування.

«У новому Qashqai втілено найкращі риси Nissan: неперевершений дизайн, інноваційні та інтуїтивні технології, електрифікований силовий агрегат, що забезпечує економію пального – і водночас задоволення від керування автомобілем. Ми дуже раді попиту на нову модель: 10 000 замовлень перевершили наші очікування і свідчать про високу оцінку ходових якостей автомобіля», говорить Арно Шарпентье (Arnaud Charpentier), регіональний віцепрезидент з продуктової стратегії Nissan Automotive Europe.